home      ReikiSeKHeMKarunaSzamballaCzytelniaKursyKontakt
    

reiki

sekhem

karuna

Co to jest Karuna?
Avalokiteśvara
Kuan Yin
sukcesja


szamballa

czytelnia

kursy

kontakt

biografia

ogloszenia

bonusyValid HTML 4.01 Transitional

Poprawny CSS!Ubuntu Linux

nosoftwarepatentsnumerologia
enneagramNasza sukcesja Karuna


William Lee Rand

Raeline Brady-Kuligowski

K.- LeszekBoratyn
William Lee Rand zastrzegł prawnie nazwę Karuna Reiki® i wprowadził formę rejestracji dla osób zrzeszonych w ICRT - "The International Center for Reiki Training" w Michigan, co przede wszystkim miało zapobiec zniekształceniom przekazywanej wiedzy i utrzymaniu odpowiednich standardów szkoleń.

Jednak nie wszyscy z tych, którzy przyczynili się do rozwinięcia tego nurtu uzdrawiania, odczuwali potrzebę przynależności do stowarzyszenia. Jedną z takich osób jest Vincent Amador, który w odpowiedzi na zastrzeżenie nazwy, wskazał drogę dla niezależnych, nie stowarzyszonych osób, tworząc Karuna Ki. Wskazaną przez niego drogą poszliśmy również my.


Pomimo nie zrzeszenia się w oficjalnej organizacji, przestrzegamy wysokich standardów nauczania wytyczonych i przekazanych nam w linii bezpośrednio od Williama Rand'a.

 

 

   
       
    

   r

Energia życiaJaka to energia?MeridianyCo to jest Reiki?Kanji ReikiUsui SenseiReiki RyohoUsui GainenHawayo TakataReiki po TakacieSeichim i SekhemHistoria SeKHeMLegenda Seichimlinie i sukcesjeCo to jest Karuna?AvalokiteśvaraKuan Yinsukcesja... w legendach... w teozofiirodzaje kursówdaty kursówUstawienia rodzinne Berta HellingeraLeszek Boratynartykułykontaktogłoszeniabonusy


        ostatnia aktualizacja 11.07.2009   Copyright © 2003-2009 Katarzyna Bujnowicz-Boratyn